Olsztyńskie Lato Artystyczne 2017

Olsztyn to doskonałe miejsce zarówno do głębokiej refleksji, jak i znakomitej zabawy. W Miejskim Ośrodku Kultury skupiamy się przede wszystkim na ludziach i ich potrzebach, proponując kulturę żywą i angażującą, której sami stają się współtwórcami. Zapraszamy do celebrowania dobrych emocji!

Logo OLA 2017

Podczas Olsztyńskiego Lata Artystycznego 2017 dajemy Wam kulturę – najdoskonalszy nośnik dobrych emocji, drobnych przyjemności i kontaktu z drugim człowiekiem. Jak mózg generujący impulsy elektryczne, tak my wysyłamy impulsy kulturowe, łącząc miasto i jego mieszkańców w jeden harmonijny organizm.
W każdym tygodniu OLA pochylamy się nad wybraną ideą, silnie zakorzenioną w tożsamości mieszkańców Olsztyna – stąd pomysł rozdziałów tematycznych. A w każdym z nich nie tylko wydarzenia estradowe, ale przede wszystkim animacyjne, aktywnie angażujące w tworzenie miejskiej tkanki kulturowej. #WłączSię!

PROGRAM 1.07-16.09
Skrócony PROGRAM

Olsztyńskie Lato Artystyczne na wyciągnięcie ręki!
Śledź nas na Facebooku, Instagramie, YouTube 🙂

Miejsca sprzedaży biletów:
INFOrmacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
(wejście od ul. Mrongowiusza) PN-PT 11:00-17:00
Galeria Rynek, ul. Stare Miasto 24/25, WT-ND 12:00-19:00
salony EmpikMediaMarkt

Logo Ticketprobilety.mok.olsztyn.pl
BiletyNaKabarety.pl
eBilet.pl

Rekomendujemy zakup biletów tylko z oficjalnych źródeł sprzedaży. Zakup z nieznanego źródła rodzi ryzyko nabycia nieautentycznego biletu, a tym samym odmowy uczestnictwa w imprezie. Dla posiadaczy Olsztyńskich Kart Dużej Rodziny przeznaczonych jest 5% puli biletów. Karty będą honorowane jedynie na wydarzeniach, których głównym organizatorem jest MOK, wraz z bezpłatną kartą wstępu (do odbioru w Informacji Kulturalnej po wcześniejszej rezerwacji internetowej).

INFOrmacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
(wejście od ul. Mrongowiusza) PN-PT 11:00-17:00
(89) 522 13 70, [email protected]

OLA 2017 pod Patronatem Honorowym Prezydenta Olsztyna.

Uwaga!
Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian w programie.

Sponsorzy:

Partnerzy: