Konkurs Młodych Zespołów FEST MUZA 2017 – eliminacje

13 kwietnia 2017 19:00

Amfiteatr im. Czesława Niemena

ul. Okopowa 1

Polowanie na talenty wydaje nam się mało humanitarne. A wiemy, że takowych w regionie nie brakuje. Wpadliśmy na pomysł konkursu dla młodych kapel z Warmii i Mazur, które marzą o występie przed dużą publicznością. W sali kameralnej pod amfiteatrem czwarte starcie eliminacyjne! W narożnikach grupy Szkiełko i Oko oraz Pająk.

Zwycięzcą tej rundy został zespół Szkiełko i Oko

Gościem specjalnym spotkania był Stefan Brzozowski, kompozytor i wykonawca piosenek literackich, członek zespołu Czerwony Tulipan.

Więcej o konkursie TUTAJ

Konkurs Młodych Zespołów Warmii i Mazur FEST MUZA to jedna z inicjatyw #mokolsztyn przyczyniająca się do wyszukiwania młodych i jeszcze niedocenionych talentów muzycznych. Tegoroczna edycja wydarzenia cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a w trwających obecnie zmaganiach konkursowych bierze udział aż 13 zespołów!
Nie jest tajemnicą, że zarówno otaczanie opieką amatorskiego ruchu artystycznego, jak i sprawowanie mecenatu nad młodymi talentami, stanowią istotny element zainteresowań władz Olsztyna. Znalazło to swój wyraz m.in. w decyzji o objęciu FEST MUZY Patronatem Honorowym Prezydenta Olsztyna.
Z radością informujemy, że Pan Prezydent już po raz kolejny wspiera lokalnych artystów, tym razem fundując FEST MUZIE Nagrodę Grand Prix Prezydenta Olsztyna w wysokości 5000 zł! Nagrodę otrzyma zwycięzca tegorocznej edycji, co – jesteśmy przekonani – pozwoli mu w pełni rozwinąć swoje talenty i wykorzystać możliwości, jakie oferuje rynek muzyczny. Mamy też nadzieję, że tak atrakcyjna nagroda Prezydenta Miasta przyciągnie w orbitę FEST MUZY kolejne zespoły spragnione zasłużonego uznania 🙂

WSTĘP WOLNY

ZDJĘCIA

Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie (w ramach programu Akademia Dźwięku).

Wydarzenie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna.

Sponsorzy nagród:

Logo UWM FM    Logo salonu Elka    Logo RIFF