Finał Konkursu Młodych Zespołów FEST MUZA 2017

Logo konkursu Fest Muza

2 września 2017 16:00

Amfiteatr im. Czesława Niemena

ul. Okopowa 1

Ostateczne starcie! O nagrodę Prezydenta Olsztyna zawalczą zwycięzcy zmagań eliminacyjnych: Mean Thai, Green Hill, Szkiełko i Oko, My Different Side i L.U.C.A. oraz zdobywcy „dzikiej karty”, The Dmoks. Na deser koncert grupy Transsexdisco – 10 lat na scenie!

Zwycięzcą tegorocznej edycji FEST MUZY została grupa Mean Thai.

 

Zespół Transsexdisco

Transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Założycielem formacji jest Damian Lange. Muzyka transów to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Do tej pory zespół wydał 4 płyty. W skład zespołu wchodzą: basista Krystian Zemanowicz, gitarzysta Piotr Pankowski, na instrumentach klawiszowych gra Marcin Matyszewski, na perkusji Paweł Łach, a śpiewa i pisze teksty lider zespołu – Damian Lange.

Grupa ma na koncie wiele wyróżnień na festiwalach i przeglądach. Jest m.in. laureatem Eko Union Of Rock w Węgorzewie w 2009 roku. Koncertował z zespołem Strachy na Lachy. 18 lipca 2014 roku Damian Lange, u boku Kasi Nosowskiej oraz Muńka Staszczyka, na specjalne zaproszenie Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego wystąpił podczas benefisu z okazji 30-lecia jego debiutu scenicznego na Jarocin Festival. 24 lutego 2017 roku ukazała się nowa płyta zespołu zatytułowana „Surreal”.

transsexdisco.pl

Więcej informacji nt. konkursu TUTAJ

WSTĘP WOLNY

ZDJĘCIA

 

Konkurs pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna.


Sponsorzy nagród:

Logo UWM FM     Logo salonu Elka     Logo RIFF     Logo ZGWM