Slow Life Music Festival

Logo Slow Life Music Festival

9 lipca 2017 17:00

Amfiteatr im. Czesława Niemena

ul. Okopowa 1

Zwolnij bieg i złap oddech przy dźwiękach najlepszej songwriterskiej muzyki!

Slow Life Music Festiwal to coś więcej niż występy muzyczne. To zjawisko wyjątkowe, w którym ambitna i refleksyjna sztuka łączy się z ideą zwolnienia tempa i sprzyja niepowtarzalnej, kameralnej atmosferze i bliskiemu kontaktowi z artystami. Przyciągamy do siebie wszystkich szukających wyciszenia i odpoczynku, a wszystko to przy dźwiękach znakomitej muzyki młodych twórców! Zapraszamy wszystkich do zatrzymania się, nabrania oddechu, kontemplacji przyrody i cieszenia się prostymi przyjemnościami życia w towarzystwie przyjaciół.

Na scenie:
17:00 – Daniel Spaleniak
18:15 – Henry David’s GUN
19:30 – MaJLo
20:45 – BUSLAV

Daniel Spaleniak jest 24-letnim artystą pochodzącym z Łodzi, bezpośrednio związanym z muzyką od urodzenia. Jego eteryczne, bluesowo-folkowe, ocierające się o oniryzm utwory, wzbudziły zainteresowanie na amerykańskim rynku. Jego utwory można usłyszeć w takich serialach, jak „The Path”, „Shut Eye” czy w popularnej produkcji „Elementary”.

Henry David’s GUN to twór z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Artyści pozostają w nim wierni czemuś co można by było określić „analogowo-akustycznym” podejściem do muzyki.

MaJLo, czyli Maciej Milewski to wokalista, multiinstrumentalista i producent pochodzący z Gdańska. Zadebiutował w 2015 roku swoją EP-ką pt. „Reverse”. Artysta zwinnie lawiruje pomiędzy elektroniką i nieco melancholijnym indie, okraszając wszystko subtelnym wokalem. Rezultatem tego jest wypracowane osobiste i alternatywne brzmienie.

BUSLAV to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC), postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Prostota formy prowadzi tu bezpośrednio do istoty poruszanych treści. BUSLAV to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w dźwięki.

Bilety w cenie 30 zł do kupienia TUTAJ

facebook.com/danielspaleniakmusic
facebook.com/henry.davids.gun
facebook.com/MaJLomusic
facebook.com/buslavmusic