Cykl warsztatowy A TO BYŁO TAK… (cz. 2)

22 kwietnia 2017 10:00

Spichlerz

ul. Piastowska 13

Nagrywanie wspomnień, czyli jak budować Małe Archiwa Rodzinne. Zapytaj babcię, dziadka, mamę, tatę lub innych bliskich o ich wspomnienia obrazów, smaków, zapachów czy dźwięków dzieciństwa.

Pracownia Działań Animacyjnych SPICHLERZ zaprasza na warsztaty „A to było tak… czyli budujemy Małe Archiwa Rodzinne”.
Zapytaj Babcię, Dziadka, Mamę, Tatę lub innych bliskich o ich wspomnienia obrazów, smaków, zapachów i dźwięków z dzieciństwa.

Podczas cyklu warsztatów uczestnicy nauczą się nagrywać profesjonalne wywiady metodą historii mówionej, a także montować dźwięk, opracowywać, digitalizować i archiwizować gotowy materiał. Każdy z uczestników nagra relację z wybranym przez siebie świadkiem historii. Powstaną „Małe Archiwa Rodzinne”, a fragmenty nagrań dotyczące dzieciństwa Olsztyniaków, obrazów, zabaw, zapachów, smaków i dźwięków kojarzących się z dzieciństwem, staną się inspiracją do stworzenia prac plastycznych podczas wydarzenia zorganizowanego w przestrzeni publicznej Olsztyna.

Prowadzenie: Anna Maciąg

Warsztaty dla osób w wieku powyżej 15 lat.
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy: [email protected]
Wstęp wolny.

Pierwsza część warsztatów TUTAJ

Zajęcia dla osób w wieku powyżej 15 lat.

Zgoda na udział osoby niepełnoletniej w warsztatach ‚A to było tak’

Zapisy: [email protected]

Wydarzenie w ramach projektu szkolącego animatorów w praktyce – Pracownia Działań Animacyjnych SPICHLERZ.