AKTUALNOŚCI

Koncert pt. „Wielkanoc i wiosna”
Zapraszamy w środę, 16 kwietnia, do Kamienicy Naujacka MOK przy ul. Dąbrowszczaków 3! Tego dnia o godz. 18.00 odbędzie się koncert pt. „Wielkanoc i wiosna”. Wystąpią: Zespół Amatorów Eurytmii „Pasja”, Krzysztof Baranowski, Lucyna Kowalska, Krzysztof Baranowski, Sebastian Plaszewski i Janusz Kozakiewicz. Wstęp wolny.
czytaj więcej >>
Dramat biograficzny w Kinie Amfiteatr
Kino Amfiteatr to cykl bezpłatnych projekcji filmowych w sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena. Zapraszamy na najbliższą, która odbędzie się w czwartek, 17 kwietnia, o godz. 19.00. Będzie to dramat biograficzny, ekranizacja książki Arona Ralstona. Wstęp wolny.
czytaj więcej >>
Euroshorts 2013 – zapraszamy na projekcje!
W dniach 22-25 kwietnia (wtorek-piątek) w Kamienicy Naujacka MOK odbędzie się seria pokazów filmowych z 22. Europejskiego Festiwalu Fabuły, Dokumentu i Reklamy „Euroshorts”. W programie animacje, filmy fabularne, dokumenty i filmy eksperymentalne, amerykańskie filmy reklamowe oraz spotkanie z Przemkiem Młyńczykiem, prezesem Fundacji Młodego Kina. Na wszystkie projekcje wstęp wolny, start o godz. 18.00. Zapraszamy!
czytaj więcej >>
„Fiku Miku w Teatrzyku” po raz czwarty
Zapraszamy na IV Przedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych „Fiku Miku w Teatrzyku”, który odbędzie się w 24-25 kwietnia (czwartek-piątek) w Spichlerzu MOK przy ul. Piastowskiej 13. Wyjątkowa impreza dla dzieci i nauczycieli, która bawi i inspiruje, zachęca do czytania i zabawy w teatr, rozpocznie się o godz. 8.30. Zapraszamy, wstęp wolny.
czytaj więcej >>
Powiększ bagaż doświadczeń z CSW
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach Centrum Sztuk Wizualnych i kontaktu z Informacją Kulturalną MOK, by poznać szczegóły oferty. W kwietniowym menu m.in.: rysunek, batik, malarstwo od podstaw, portret i karykatura, a także aż cztery warsztaty weekendowe i nie tylko. Przekonaj się już teraz!
czytaj więcej >>

GALERIE

Galeria Amfilada MOK
Festiwal Teatru FOTOgrafii: (do 04.05.2014)
więcej >>
Galeria Spichlerz MOK
Dobiesława Jodzio: malarstwo (do 27.04.2014)
więcej >>
Galeria Rynek MOK
Krystyna Ciszkiewicz: malarstwo (do 18.04.2014)
więcej >>
haloGaleria MOK
Festiwal Teatru FOTOgrafii: (do 18.04.2014)
więcej >>
Galeria Sąsiedzi MOK
Elżbieta Suchowiecka: malarstwo (do 05.05.2014)
więcej >>

INFORMACJE KULTURALNE

 
 

Bilety na spektakl pod znajomym tytułem „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał”, który odbędzie się ponownie w środę, 21 maja, o godz. 17.00 w Centrum Konf.-Szkol. UWM, do kupienia w Informacji Kulturalnej MOK przy ul. Dąbrowszczaków 3 oraz w Galerii Rynek MOK przy ul. Stare Miasto 24/25 w cenie 80 zł.

Serdecznie zachęcamy do zakupu pamiątkowego, rodzinnego zdjęcia olsztynian z 20 lipca. Plakaty w cenie 5 zł do kupienia w Galerii Rynek MOK na Starym Mieście.

Klub Literacki Młodych zaprasza na piątkowe spotkania w Spichlerzu MOK o godz. 19.00. więcej

Zapraszamy na spotkania Grupy Teatralnej KOKON w każdy poniedziałek i czwartek. więcej

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nową powieścią Marcina Rabki pt. „Liście”, w której, podobnie jak w powieści „Nocturne” z zeszłego roku, akcja rozgrywa się w Olsztynie, m.in. w Kamienicy Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków.

FORUM

stat4u