Wydarzenia

Nast. miesiąc »« Poprz. miesiąc
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
29
30
31
1
  • 10:00Festiwal Rozwoju Człowieka
    Logo Festiwalu Rozwoju Człowieka
2
  • 12:00XIII Festiwal „O Warmio moja miła” Feliksa Nowowiejskiego
    Feliks Nowowiejski
  • 16:30Festiwal Rozwoju Człowieka
    Logo Festiwalu Rozwoju Człowieka
  • 18:00Koncert uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA (cz. 3)
    Plakat koncertu uczniów szkoły Yamaha
3
  • 09:00Festiwal Rozwoju Człowieka
    Logo Festiwalu Rozwoju Człowieka
  • 10:00Familijna gra miejska (odwołana)
  • 10:30Warsztaty dla dzieci WITAJCIE W MOJEJ BAJCE
  • 11:00XIII Festiwal „O Warmio moja miła” Feliksa Nowowiejskiego
    Feliks Nowowiejski
4
  • 09:00Festiwal Rozwoju Człowieka
    Logo Festiwalu Rozwoju Człowieka
  • 12:00XIII Festiwal „O Warmio moja miła” Feliksa Nowowiejskiego
    Feliks Nowowiejski
  • 12:00Osiedlowo-Parafialny Festyn św. Franciszka
5
6
  • 17:00Prezentacja Eksponatu Miesiąca: XIX-WIECZNE BUTELKI PIWNE
    XIX-wieczne butelki
7
8
  • 18:00Seryjni Poeci
9
  • 18:00Koncert uczniów Szkoły Muzycznej YAMAHA (cz. 4)
    Plakat koncertu uczniów szkoły Yamaha
  • 20:00Koncert Chóru Ewangelickiego z Sindelfingen
    Chór z Sindelfingen
10
  • 12:00Piknik Polskiej Akademii Nauk NAUKA TEŻ SZTUKA!
    Plakat pikniku PAN
11
  • 17:00Koncert Zespołu Wokalnego MODERATO
    Kolorowe klawisze
12
  • 17:00Wernisaż wystawy prac Bernardy Olizarowicz-Rybickiej: MOJE INSPIRACJE
    Praca Bernardy Olizarowicz-Rybickiej
13
  • 17:00Prelekcja IZRAEL – OBLICZA ARCHITEKTURY MODERNISTYCZNEJ (odwołana)
14
  • 17:00Wernisaż wystawy ArtFINAŁ 2017
15
16
17
  • 11:00Koncert uczniów Szkoły Muzycznej feelHARMONIA
  • 16:00Wiosenna wymiana roślin
    Liść
18
  • 17:00Kabarecik dla dzieci w wykonaniu Grupy Teatralnej KOKON
    Plakat kabaretu grupy Kokon
19
20
  • 18:00Prelekcja Artura Sobieli: ZAPOMNIANE ULICE OLSZTYNA (cz. 3)
21
22
  • 11:00Prelekcja 30 LAT DIALOGU POLSKO-UKRAIŃSKIEGO
23
  • 18:00Wernisaż wystawy malarstwa Janiny Brauer
    Obraz Janiny Brauer
24
  • 17:00Świętojański Festyn Osiedlowy
25
  • 15:00Finał Pracowni Działań Animacyjnych SPICHLERZ
    Logo Pracowni Działań Animacyjnych SPICHLERZ
26
27
28
29
30
  • 18:00Wernisaż jubileuszowych wystaw prac Tadeusza Czaplińskiego i Lidii Sawczuk
  • 18:00Dyskusja O INCYDENTOLOGII
1
2