W dniach 27-28 lipca br., podczas Dni Olsztyna, odbędzie się tradycyjny Jarmark Jakubowy – impreza z udziałem wystawców, tj. osób prywatnych oraz firm produkujących i sprzedających wyroby regionalne (spożywcze i rękodzielnicze), stowarzyszeń, restauratorów, rękodzielników i artystów.

Jak zostać jarmarkowym wystawcą? Wystarczy pobrać, wypełnić i podpisać kartę zgłoszeniową, zaakceptować regulamin, dokonać opłaty za stoisko oraz dostarczyć nam wszystkie ww. dokumenty.

Jak dostarczyć? Są trzy możliwości:
• pocztą na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 3, 10-058 Olsztyn z dopiskiem „Jarmark”
• pocztą elektroniczną na adres e-mail: z dopiskiem w tytule wiadomości „Jarmark”
• osobiście w siedzibie organizatora: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, ul. Dąbrowszczaków 3, pokój 302, III piętro

REGULAMIN JARMARKU
KARTA ZGŁOSZENIOWA

Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca br. (w przypadku poczty decyduje data stempla pocztowego).
Do 10 lipca br. poinformujemy osoby / podmioty gospodarcze o przyjęciu lub odrzuceniu zgłoszenia.

szczegóły
Aleksandra Rogowska