Podczas wyjątkowych warsztatów "Nieoczekiwana zamiana miejsc: Młodziaki biorą MOK!", światem kulturowej blazy i schematu wreszcie wstrząsnął powiew małoletniej świeżości. Chociaż oczywiście #‎nicsieniedziejewolsztynie, to być może wreszcie właściwi ludzie znaleźli się na właściwych miejscach?

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły Podstawowej nr 29 w Olsztynie odważnie i bez kompleksów wzięli się za bary z niełatwą materią robienia kultury, nabierając pod naszą skromną opieką pierwszych szlifów w krzewieniu i niesieniu kaganka. OLA zaprojektowana, hajsy podzielone, filmowa promka ogarnięta – a wszystko nakładem wyłącznie ich własnej, ciężkiej pracy. Szczerze gratulujemy!

Hej! ramię do ramienia! spólnemi łańcuchy opaszmy ziemskie kolisko! Jest jeszcze nadzieja :)