facebook wydrukuj zgłoś błąd

Nie milkną echa XI Warmińskiego Jarmarku Świątecznego. Z satysfakcją informujemy, że za zorganizowaną przez nas iluminację Starego Miasta w związku z obchodami Jarmarku Świątecznego, Gmina Olsztyn zdobyła I nagrodę w kategorii Oświetlenie Świąteczne i Okazjonalne konkursu na najlepiej oświetloną gminę i miasto 2019 r., organizowanego przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego.

W uzasadnieniu werdyktu napisano: "Iluminacja Starego Miasta związana z obchodami Warmińskiego Jarmarku Świątecznego nie tylko wpisuje się w charakter imprezy ale stanowi jej podstawy element. Zdecydowanie wyróżnia ją to na tle innych, ocenianych w tej edycji Konkursu, tego typu realizacji dekoracji świątecznych w Polsce i budzi najwyższe uznanie."

Powód do dumy jest tym większy, że za szeroki zakres i bardzo wysoki poziom inwestycji oświetleniowych, które stanowią kontynuację kompleksowej budowy oraz modernizacji oświetlenia ulicznego na terenie gminy, Miasto Olsztyn zdobyło również tytuł Najlepiej Oświetlonej Gminy i Miasta 2019 r.

Brawo my!

Link do ogłoszenia z wynikami konkursu