facebook wydrukuj zgłoś błąd

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dotyczące szeroko pojętego tematu motywacji w procesie odchudzania, czyli jak tę motywację odnaleźć oraz utrzymać nawet kiedy łatwo nie będzie.

Spotkania łączą w sobie ćwiczenia warsztatowe, dyskusje oraz mini-wykłady. Dzięki nim uzyskacie praktyczne umiejętności rozwiązywania konkretnych problemów, ponieważ przekazywana wiedza jest przede wszystkim „życiowa” – choć jednocześnie poparta naukowymi dowodami.

Podczas zajęć porozmawiamy: 

Co mnie motywuje...
Dotrzemy do rzeczywistych powodów, dla których uczestnicy chcą się odchudzać, czyli poszukujemy motywacji wewnętrznej.

A co demotywuje....
Przyjrzymy się „kosztom” związanym z odchudzaniem oraz określimy czego potrzebujemy aby sprostać trudnościom. Przymierzymy się do decyzji o odchudzaniu w oparciu o moduł 1 i 2.

Jedzenie to przyjemność!
Przyjemność w kontekście odchudzania jest najczęściej pomijaną kwestią – tymczasem jest ona nam niezbędna do wprowadzenia trwałych zmian. Razem nauczymy się jak „mieć frajdę” na diecie.

A co z ulubionym jedzeniem?
Nauczymy się, że ulubionego jedzenia nie warto odstawiać nawet podczas odchudzania oraz tego jak je połączyć z dietą aby nie zrujnować dotychczasowego wysiłku.

Trudne sytuacje
Będziemy mówić o wszystkich dietetycznych potknięciach i o tym dlaczego niepowodzenia są nieodłączną częścią procesu odchudzania. Nauczymy się wykorzystywać strategie radzenia sobie
z najtrudniejszymi sytuacjami.

Jak więc się zabrać za odchudzanie?
Nauczymy się wyznaczać sobie realistyczne cele dietetyczne, możliwe do osiągnięcia w bieżącej sytuacji życiowej.

Cykl warsztatów, który poprowadzi Monika Górecka, składa się z sześciu spotkań warsztatowych (20.02-26.03). Pierwsze z nich już 20 lutego (czwartek), godz.17:30-19:00 w sali numer 3 w Kamienicy Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3.

Cena za 6 spotkań (1,5 h): łącznie 150 zł 
Na warsztaty obowiązują zapisy: