W związku z zaistniałą sytuacją i decyzjami Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego informujemy, że Miejski Ośrodek Kultury zawiesza organizację wydarzeń kulturalnych do odwołania.

Obecnie kontakt z nami możliwy jest tylko na odległość pod numerem telefonu 604 283 300 lub mail

Galeria Dobro, Muzeum Nowoczesności, Zajezdnia Trolejbusowa, Galeria Amfilada i Informacja Kulturalna MOK pozostają zamknięte. O ewentualnych zmianach terminów wydarzeń będziemy informowali na bieżąco na profilu FB i naszej stronie.

Osoby pragnące dokonać zwrotu zakupionych biletów proszone są o kontakt z Informacją Kulturalną MOK, tel. (89) 522-13-70, e-mail .

"Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w okresie od dnia 20 marca 2020 r. do odwołania obowiązuje czasowe ograniczenie działalności twórczej związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, z projekcją filmów lub nagrań wideo w kinach, na otwartym powietrzu lub w pozostałych miejscach oraz działalności klubów filmowych, a działalności bibliotek, archiwów, muzeów oraz pozostałej działalności związanej z kulturą."

Źródło: https://www.gov.pl/web/kultura/koronawirus-ograniczenie-dzialalnosci-instytucji-kultury-przedluzone-do-odwolania