I oto są: młodzi, nieustraszeni, a przede wszystkim mający coś do powiedzenia! Spieszymy donieść, że nabór na vlogera Młoda Tuba zakończył się pełnym sukcesem. Po wielu litrach kawy i długich, bezsennych nocach, mokowe jury postanowiło dać szansę na zostanie dziecięcym influencerem kulturowym dwójce znakomitych vlogerów. Proszę państwa: Michalina Romulewicz i Borys Połoński sięgają, gdzie wzrok nie sięga i łamią, czego rozum nie złamie! Serdecznie gratulujemy i cieszymy się od ucha do ucha, bo wiemy, że takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.

Zgodnie z Regulaminem naszego naboru, kulturowe materiały video tych dwojga zostaną opublikowane w maju na fejsbukowym profilu MOK Olsztyn oraz na naszej platformie w serwisie Youtube MOK Movie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!