facebook wydrukuj zgłoś błąd

Nie zamierzamy udawać wyluzowanych nastolatków. Staramy się być na bieżąco z tym, co interesuje dzisiejszych młodziaków, ale być może brzuchy i siwe włosy czasem ograniczają nasze pole widzenia ;) Dlatego walcząc z wewnętrznym drewnem chcemy oddać MOKowe social media komuś przed 14 rokiem życia. No, prawie oddać.

Jeżeli jesteś w wieku 8-14 lat, a przyszłość wiążesz z fachem vlogera/influencera, MŁODA TUBA to temat właśnie dla ciebie! Nagraj własny filmik i pokaż nam, jak czujesz świat, co cię interesuje. Chcemy posłuchać twojego głosu! Materiałów robionych DLA dzieciaków jest pełno. A robionych PRZEZ dzieciaków? No właśnie.

Szukamy człowieka młodego i oblatanego w internetach, który zrobi dla nas vloga o kulturze. Swojej kulturze. Niczego nie narzucamy. Nie będziemy wam tłumaczyć różnic między średnicą i obwodem, bo i tak pewnie wiecie to lepiej od nas.

Prześlij nam filmik, w którym opowiesz o sobie i zrobisz zapowiedź tematu, który chciałbyś zaprezentować. Odjechany komiks? Ciekawa gra? Świetna muzyka? Decyzja jest tylko twoja! Autora najciekawszego materiału poprosimy o przygotowanie czterech krótkich filmików o kulturze widzianej własnymi oczami. Wszystkie zostaną opublikowane na FB i www MOK.

Zgłoszenia należy wysłać na adres nie później niż 23.04.2020.


Pliki do pobrania: