Po dwóch miesiącach niewygodnych znaków zapytania i bolesnych, choć koniecznych ograniczeń działalności kulturalnej, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie inauguruje niespieszny powrót normalności. Powoli, z szacunkiem dla okoliczności i przy zachowaniu niezbędnego reżimu sanitarnego, rozpoczynamy konsekwentne rozmrażanie naszych obiektów. Robimy pierwszy krok na powrotnej drodze do (możliwie) normalnego funkcjonowania kultury w Olsztynie!

• od 16 maja (sobota) ponownie będzie można oglądać stałą ekspozycję Muzeum Nowoczesności w Tartaku Raphaelsohnów przy ul. Knosały 3b.
  • 22 maja (piątek) o godz. 16:00 zaprosimy was do Zajezdni trolejbusowej przy ul. Knosały na wystawę fotograficzną Piotra Mareckiego "Polska przydrożna - Warmia, Mazury i Powiśle".
  • 5 czerwca (piątek) wystawa prac Cyryla Polaczka zainauguruje ponowne otwarcie Galerii Dobro na Starym Mieście.

We wszystkich obiektach zostaną umieszczone szczegółowe regulaminy, porządkujące zasady korzystania z oferty MOK Olsztyn. Naszym priorytetem pozostaje zachowanie jak największej dbałości o wasze bezpieczeństwo. Wydarzenia zostaną zorganizowane z poszanowaniem wszystkich obowiązujących restrykcji oraz niezbędnym ograniczeniu liczby uczestniczących osób. Głęboko wierzymy, że kontakt z żywą kulturą podniesie wasze poobijane morale i zregeneruje nadwątlone siły.

Do zobaczenia - w odpowiednim dystansie - w obiektach MOK Olsztyn!