Od dwudziestego czwartego lipca koncertowo świętujemy Dni Olsztyna! Miejski Ośrodek Kultury zaprasza całe rodziny na Stare Miasto bo #miastojestwasze!

Wspólnie udowodnimy światu, że ostatnie miesiące nie zgasiły w nas radości, energii i wewnętrznej pogody. Tradycyjne obchody święta naszego pięknego miasta to najlepsza ku temu okazja!

Zachowując wymogi bezpieczeństwa, zapewniamy wam całe trzy dni koncertowej zabawy z muzyką na żywo. Sprawdźcie poniżej, co będzie się działo od 24 do 26 lipca!

24.07 (pt), 17:00 i 20:00
▪ CZERWONY TULIPAN: PIĘKNO – KONCERT NA 35-LECIE ZESPOŁU (17:00)
▪ CZERWONY TULIPAN: PIĘKNO – KONCERT NA 35-LECIE ZESPOŁU (20:00 - KONCERT WYPRZEDANY)

Aż dwa jubileuszowe koncerty "Piękno" na 35-lecie zespołu Czerwony Tulipan! Wyjątkowy występ jednej z legend Krainy Łagodności przed własną publicznością. Olsztyn kochasz? To wpadaj do nas!
Bilety: 20 zł

25.07 (so), 12:00
SPACER Z MUZEUM NOWOCZESNOŚCI: SZLAKIEM OLSZTYŃSKICH BROWARÓW
Spacer z Muzeum Nowoczesności, nie tylko dla miłośników lokalnego piwowarstwa i tropicieli wszelkich śladów przeszłości!

25.07 (so), 20:00
ENEJ: A SKIELA WY? / SUPPORT: BRYLANTY BAŻANTY (KONCERT WYPRZEDANY)
Rozśpiewamy Stare Miasto rockowo-folkową nutą! Tym razem Enej promuje swój najnowszy projekt "A skiela Wy?", oparty na melodiach ludowych, zebranych z terenów od Kaszub po Podhale i Ukrainę. Muzyczna energia najwyższej próby! Jako support zagrają Brylanty&Bażanty.
Bilety: 20 zł

26.07 (nd), 18:00
CZYŚCI JAK ŁZA
Teatrzyk Piosenki Satyrycznej Czyści jak Łza, czyli niebanalny tekst, akustyczny sound i genialne poczucie humoru. Mądrze, a przystępnie. Ze smakiem, a przezabawnie. Można? Oczywiście, że można!

26.07 (nd), 20:00
ANDRZEJ GRABOWSKI & CEDURY
Wybitny aktor teatralny i filmowy z duetem producenckim Cedury w programie, w którym tradycja spotyka się z nowymi brzmieniami, pogodna satyra przeplata się z refleksyjną powagą, a dobrej piosence niezmiennie towarzyszy sensowny tekst.
Bilety: 30 zł

Wejściówki na koncerty w Amfiteatrze bez problemu kupicie:
bilety.mok.olsztyn.pl

oraz w:

Galerii DOBRO
ul. Stare Miasto 24/25

Informacji Kulturalnej Miejskiego ośrodka Kultury w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 3 (wejście od ul. Mrongowiusza)

Podczas wszystkich wydarzeń obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

Dni Olsztyna Patronatem Honorowym objął Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.