Jeśli rano wychodzisz z kawką przed drzwi własnej firmy i wzdychasz, jak masz daleko, to wiedz, że ta oferta jest właśnie dla ciebie!

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie daje ci niepowtarzalną szansę na prowadzenie biznesu w centrum miasta. Na parterze, na prawie 50 m2, w budynku, że klientom oko zbieleje. I pięknie, i funkcjonalnie, i blisko. Masz wreszcie wyjątkową okazję przenieść swoją działalność do samego serca Olsztyna, gdzie każdy zawsze będzie miał po drodze!

Kamienica Naujacka przy ul. Dąbrowszczaków to jedna z najpiękniejszych budowli Olsztyna. Jeśli jesteś w stanie połączyć własną działalność z kulturalnym charakterem tego miejsca, to my chcemy otworzyć przestrzenie Informacji Kulturalnej właśnie na ciebie. Zostań Współlokatorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie!

Na twoją ofertę czekamy do 30 września 2020.
Dokładny regulamin Konkursu, w tym warunki i zasady uczestnictwa są dostępne na stronie BIP MOK: https://mokolsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia/najem-lokalu-w-miejskim-osrodku-kultury-w-olsztynie.html