facebook wydrukuj zg┼éo┼Ť b┼é─ůd

MIASTO JEST WASZE! Pod takim szyldem podj─Öli┼Ťmy prób─Ö odrodzenia ┼╝ywej kultury w Olsztynie. Po lockdownowych ciosach i izolacyjnym bezdechu miasta, przez dwa letnie miesi─ůce udowadniali┼Ťmy szerok─ů ofert─ů programow─ů i przyst─Öpn─ů polityk─ů cenow─ů, ┼╝e sztuka na wyci─ůgni─Öcie r─Öki jest nadal mo┼╝liwa. Wzi─Öli┼Ťmy odpowiedzialno┼Ť─ç za lokaln─ů kultur─Ö – i wygrali┼Ťmy!

Bior─ůc udzia┼é w dziesi─ůtkach koncertów, kabaretów, teatrów, wystaw, dzia┼éa┼ä animacyjno-edukacyjnych i zrealizowanych projektów OBO, kolejny raz pokazali┼Ťcie, ┼╝e kulturalne ┼╝ycie Olsztyna jest spraw─ů o zasadniczym znaczeniu dla harmonijnego rozwoju miasta. Za to, za wasze zaanga┼╝owanie i ch─Ö─ç w┼é─ůczenia si─Ö w olszty┼äski krwioobieg kulturowy, nisko chylimy przed wami czo┼éa i dzi─Ökujemy najpi─Ökniej. Wspólnie uda┼éo nam si─Ö wesprze─ç lokalnych artystów i pokaza─ç, ┼╝e kultura w Olsztynie – nawet mimo pewnych odgórnie narzuconych niedogodno┼Ťci – ma si─Ö naprawd─Ö dobrze!

Ta dwumiesi─Öczna przygoda ze sztuk─ů nie by┼éaby mo┼╝liwa bez wsparcia naszych sponsorów i przyjació┼é olszty┼äskiej kultury. Pi─Ökne Panie i Szanowni Panowie, prosimy o gromkie brawa dla firm Spo┼éem PSS w Olsztynie MPEC - Dobra Energia Olsztyna, bez których wiele z tego, co uda┼éo si─Ö fantastycznie, nie uda┼éoby si─Ö wcale. Dzi─Ökujemy najgor─Öcej!

Patronat Honorowy nad cyklem #miastojestwasze sprawowa┼é Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

Cho─ç wakacje dobiegaj─ů w┼éa┼Ťnie ko┼äca, Miejski O┼Ťrodek Kultury w Olsztynie oczywi┼Ťcie nie zwija ┼╝agli. Wypatrujcie nas na horyzoncie ju┼╝ od pocz─ůtku wrze┼Ťnia. Na dobry pocz─ůtek: Karolina Konopka - Ni┼╝szy biszkopt i Tropy. Festiwal literatury podró┼╝niczej dla dzieci i m┼éodzie┼╝y! Do zobaczenia na szlaku, b─ůd┼║cie zdrowi.