Najmilejsi! Piszemy to z ogromną przykrością, ale jesteśmy zmuszeni przenieść nasze najbliższe wydarzenia na czas, kiedy znowu będzie można zorganizować je z udziałem publiczności. Informacja dotyczy wydarzeń planowanych w listopadzie, a zatem:
- WERNISAŻ: KAROLINA BIELAWSKA "DWIE STRONY" // KONCERT ZESPOŁU ROZWÓD
- O HISTORII BUNTÓW CHŁOPSKICH
- SOBOTA Z WATCH DOCS
- SAMOCHODY PREZYDENTA MOŚCICKIEGO
- ZA WOLNOŚĆ NASZĄ I WASZĄ. WARSZTATY HAFTU BIAŁORUSKIEGO
- FILMOWY SPICHLERZ: CAŁA PRZYJEMNOŚĆ PO STRONIE KOBIET
EKSPONAT MIESIĄCA: DACHÓWKI STARE I NOWE
CZERWONY NAMIOT. ĆWICZENIA Z KRWAWIENIA
Galeria Amfilada, Galeria DOBRO, Muzeum Nowoczesności oraz Zajezdnia trolejbusowa pozostaną zamknięte dla publiczności.
Jest to wypadkową decyzji rządowych mówiących o czasowym zamknięciu instytucji kultury. Podchodzimy odpowiedzialnie do najnowszych obostrzeń i wierzymy, że jeśli mają one realnie pomóc w walce z pandemią, to niech tak się stanie. O losie kolejnych listopadowych wydarzeń oraz o nowych terminach będziemy informowali was na bieżąco. Przepraszamy za utrudnienia, mimo wszystko licząc na wasze zrozumienie.