1 lutego ponownie będzie można zwiedzać stałą ekspozycję Muzeum Nowoczesności! Po ostatnich decyzjach rządowych pojawiła się jutrzenka kruchej nadziei, więc o godzinie 11:00 różanopalca Eos otworzy przed wami przepastne wrota Tartaku Raphaelsohnów :) Oczywiście cały czas obowiązują nas limity: jednocześnie w Muzeum może przebywać maksymalnie 16 zwiedzających. Póki co zapraszamy wyłącznie osoby indywidualne; w tym kształcie nie ma jeszcze możliwości rezerwacji zwiedzania grupowego. Tartak będzie czekał na was codziennie w dni robocze w godzinach 11-17, z tradycyjnym wyłączeniem piątków, a przez najbliższe dwa tygodnie - również wtorków (2 i 9 lutego). Będziemy otwarci dla was również w weekendy - w godzinach 11-18.
Zapraszamy najserdeczniej :) Spotkajmy się wreszcie!