Wyniki XVI Otwartych Mistrzostw Fotograficznych OMF2020

Choć w zasadzie wszyscy patrzymy na to samo, to przecież tylko nielicznym udaje się dostrzec i schwytać ulotne rozbłyski rzeczywistości, wypełniające świat poezją i tajemnicą. Miłe Panie, Drodzy Panowie: oto zwycięzcy XVI Otwartych Mistrzostw Fotograficznych OMF2020!

• Grand Prix – Artur Jastrzębski (Gego2007)
  • I Miejsce – Marcin Urbanowicz (urbi1989)
  • II Miejsce – Mariusz Pietranek (CHAW2301)
  • III Miejsce – Piotr Benklewski (Bene0007)

Wyróżnienia.

• Minimalizm – Wojciech Grabowski (Aura2003)
  • Mobilna – Tomasz Okoniewski (scot5757)
  • Oblicza człowieczeństwa – Paweł Jacewicz (zima 2020)

Zwycięzcom OMF2020 najserdeczniej gratulujemy. Wasz nieprzeciętny zmysł obserwacji, doskonała technika i godna pozazdroszczenia umiejętność przekuwania oczywistego w wieloznaczne, zasługują na najwyższe uznanie!
Wszystkim uczestnikom OMF z całego serca dziękujemy za udział w XVI Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych.
Oczywiście kiedy tylko okoliczności wreszcie pozwolą, najciekawsze prace mijającej edycji OMF z niekłamaną satysfakcją zaprezentujemy na specjalnej wystawie pokonkursowej.

Poniżej zwycięskia praca (pozostałe do zobacznie na stronie mok.olsztyn.pl/omf2020), w pełnej krasie wszystkie zdjęcia będzie można zobaczyć na zorganizowanej gali finałowej XVI Otwartych Mistrzostw Fotograficznych OMF2020. Prosimy o wyrozumiałość i tak samo jak wszyscy czekamy na nieco lepsze czasy, żeby móc się spotkać na wystawie pokonkuroswej.

Grand Prix – Artur Jastrzębski (Gego2007)