Rusza 29. Finał WOŚP. Niezwykły moment, w którym możemy pokazać, że nie poddaliśmy się niemocy i beznadziei. Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie tradycyjnie stara się dołożyć choć skromną cegiełkę do tej przepięknej, potrzebnej i przywracającej wiarę w człowieka, inicjatywy. Na licytację WOŚP Olsztyn przekazaliśmy ZŁOTY BILET, uprawniający właściciela do bezpłatnego wstępu na wszystkie wydarzenia, których głównym organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie. Bilet jest ważny do 31 grudnia 2021. Tak, zauważyliśmy: dzisiaj jeszcze nie ma wydarzeń - ale przecież będą :) Wszystkie licytacje będą przeprowadzane podczas wydarzenia online na fejsbukowym profilu WOŚP OLSZTYN. LICYTACJE FINAŁOWE. 29. Finał WOŚP. Nasz bilet wstępnie ma być licytowany ok. 16:45. Cały dochód z licytacji oczywiście zostanie przeznaczony na sprzęt laryngologiczny i otolaryngologiczny oraz do diagnostyki głowy.

Jest szansa zrobić coś dobrego. Nie zmarnuj jej!