W niedzielę (14.02) otworzyliśmy pierwszą z naszych galerii, Amfiladę, gdzie prezentujemy wystawę pokonkursową OMF 2020.  W ramach wystawy można zobaczyć zdjęcia laureatów tegorocznej edycji OMF, a także prace wyróżnione przez jury. Zawartość artystyczna i merytoryczna w dużej mierze odzwierciedla specyfikę ostatnich bieżących wydarzeń, ale także szersze spojrzenie na ogólną kondycję świata. Prace podzielone są na trzy kategorie: oblicze człowieczeństwa, minimalizm i mobilna fotografia.

Galeria Amfilada jest czynna od wtorku do niedzieli od 11:00 do 17:00

Niebawem (23.02) uwolnimy kolejną przestrzeń wystawienniczą, Galerię DOBRO, gdzie na odwiedzających czekać będzie zestaw nowych prac Karoliny Bielawskiej. „Dwie strony” to wizualny zapis obserwowanej przez artystkę wszechobecnej walki o dominację.

Galeria DOBRO będzie czynna od wtorku do niedzieli od 11:00 do 17:00.