Nowa wystawa w Amfiliadzie

Zapraszamy do odwiedzenia Galerii Amfilada (Kamienica Naujacka, ul. Dąbrowszczaków 3), gdzie pojawiły się prace Marty Rynkiewicz. Wystawę zatytułowaną „Gdzieś niedaleko” można oglądać od 4 sierpnia do 19 września.

Marta Rynkiewicz
Gdzieś niedaleko
wystawa malarstwa

MARTA RYNKIEWICZ (ur. 1983 r.). Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Malarstwa pod kierunkiem profesora Henryka Cześnika, a także grafikę projektową pod kierunkiem profesora Jerzego Krechowicza. Dyplom obroniła w 2009 roku. W latach 2007/2008 studiowała w Accademia di Belle Arti di Brera w Mediolanie.

14 sierpnia w godzinach 11-17 w Galerii Amfilada będzie możliwość spotkania się i porozmawiania z autorką prac.

Współorganizatorem wystawy jest Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.