Otóż wiemy doskonale, że Tartak i Zajezdnia przy Knosały to popularne miejsce Waszych weekendowych peregrynacji 😎 Z jakże ciężkimi sercami musimy Was poinformować, że w sobotę 14 maja oba obiekty będą w ciągu dnia zamknięte... Ale jest światełko w tym tunelu! W związku z obchodami Nocy Muzeów z MOK (PODCHODY W PARKU CENTRALNYM oraz FOTOGRAF PRZYJECHAŁ)zarówno Tartak, jak i Zajezdnia będą czynne w godzinach 18:00-24:00. Dlatego w tym dniu wyjątkowo nie gwarantujemy kąpieli słonecznych i ptasich treli, ale za to zapewniamy udział w fantastycznych zabawach podwórkowych i wyjątkowej grze terenowej, a także otwarcie arcyciekawej wystawy fotograficznej!

Zapraszamy serdecznie, przybywajcie w sobotę 14 maja WIECZOREM do Tartaku Raphaelsohnów i Zajezdni trolejbusowej przy Knosały. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny 😀

NOC MUZEÓW Z MOK