facebook wydrukuj zgłoś błąd

Młodość to oczywiście nie metryka, lecz stan ducha. A duch - jak pokazała środowa akcja "Jak oni rysują" - szczęśliwie w narodzie nie ginie! W Dzień Dziecka młodzi duchem stawili się ochoczo w Kamienicy, by stanąć w szranki na najciekawsze rysunkowe swawole. Nie zabrakło nawet olsztynian znanych z pierwszych stron gazet, współtwórców lokalnej sztuki czy polityki.
Pośród śmiechów, dniodzieckowych smakołyków i okolicznościowych gadżetów, powstało absolutnie zjawiskowe panoptikum, wobec którego nasze szczęki do tej pory z trudem zbierają się z podłogi.

Twórcze wygibasy - obok oczywistej funkcji zabawowej - miały również cel szczytny i dobroczynny. Zwycięzcy naszej akcji animacyjno-charytatywnej przekazali w imieniu darczyńcy, czyli Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, aż sześćdziesiąt (!) voucherów upoważniających do bezpłatnego skorzystania z kajaków, rowerów wodnych lub wodnego placu zabaw! Nagrody zostały uroczyście wręczone przedstawicielce Fundacji "Przyszłość dla Dzieci", która zobowiązała się do przekazania ich swoim podopiecznym - dzieciom z Ukrainy.

Pięknie dziękujemy, że tak wielu dorosłych nie zapomniało dziecka w sobie i włączyło się do naszej zabawowo-poważnej akcji. Bez wątpienia był to Dzień Dziecka, którego nie da się łatwo zapomnieć!

Pełna galeria do zobaczenia na stronie 👉 https://www.mok.olsztyn.pl/galeria/422/jak-oni-rysuja