Życie chłoszcze, co Wam będziemy mówili. Walczyliśmy jak (Tchórzliwy) Lew, ale tzw. rzeczywistość, groteskowo rosnące koszty utrzymania i uwłaczające godności podwyżki wymusiły w końcu i na nas konieczność (jeszcze mocniejszego) zaciśnięcia pasa. Mnąc w ustach straszliwe oszczędnościowe przekleństwo, nie mamy wyjścia, jak tylko skrócić czas otwarcia dwóch strategicznie ważnych obiektów MOK Olsztyn.

Z ciężkim sercem informujemy, że od listopada Galeria Dobro i Muzeum Nowoczesności / Zajezdnia trolejbusowa będą otwarte tylko od czwartku do niedzieli. Tym samym w poniedziałki, wtorki i środy oba (obytrzy?) obiekty pozostaną zamknięte 😢
Godziny otwarcia nie ulegną zmianie, czyli wynoszą odpowiednio:
👉 Galeria Dobro: cz-nd 11:00-18:00;
👉 Muzeum Nowoczesności / Zajezdnia trolejbusowa: cz-pt 11:00-17:00; so-nd 11:00-18:00.

Zapewne nie ma się co obrażać na rzeczywistość, ale jest nam niewymownie przykro, że znaleźliśmy się w czasach, w których ordynarny rachunek ekonomiczny porządkuje kulturalne życie miasta 🙁
Wybaczcie nam te niedogodności. Nasz wpływ na tę sytuację był bliski zeru.
Przeczekamy jakoś, co? Bądźcie z nami!