facebook wydrukuj zgłoś błąd

MOK Olsztyn ogłasza konkurs na najlepszy domowy lifehack, prowizorkę i patent! Najlepsi PATENCIARZE zostaną nagrodzeni, a ich dzieła dołączą do ekspozycji „Wielka Księga Ustrojstw, Tentegesów i Wihajstrów”.

„In God we trust” to dewiza Stanów Zjednoczonych. Francuzi mają swoje „Liberté, égalité, fraternité”. Polskim mottem jest bez wątpienia soczysta fraza „NA PATENCIE”!

Wiedza jak przy pomocy sznurka i kija od miotły utrzymywać wszechświat w ryzach zrodziła się zapewne w bólach PRL-u. Dziś, choć minęły lata, a archaiczne samoróbki zastąpiła dizajnerska trytka i nowoczesny gafer, nadal nic nie jest tak trwałe, jak rozwiązania prowizoryczne.

Jeśli na drugie imię masz MacGyver i bez trudu umiesz odpowiedzieć na HR-owe pytanie o sto sposobów wykorzystania spinacza biurowego - koniecznie zgłoś się do naszego konkursu na PATENCIARZA DOMOWEGO!
Kto z Was najbardziej nagiął prawa fizyki gumką recepturką lub WD-40? Komu nie straszne izolowanie przewodów elektrycznych gumą do żucia? Głośno wzywamy do patenciarskiego coming outu!

PATENCIARZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!

Na zdjęcia i opisy waszych PATENTÓW czekamy do 26 marca. Zgłoszenia można przesyłać przez poniższy formularz.

Najlepsi PATENCIARZE DOMOWI zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi (książki, upominki), a ich patenty zaprezentujemy na wystawie „Wielka Księga Ustrojstw, Tentegesów i Wihajstrów” w Zajezdni trolejbusowej przy ul. Knosały.

 

Do pobrania i zapoznania się REGULAMIN KONKURSU "Patenciarz domowy"

zgłoszenie do konkursu " patenciarz domowy"