spotkania: czwartek, 17:30-19:00 (poszukujemy chętnych)
prowadzenie: Monika Górecka
uczestnicy: min. 5 osób
opłata: 150 zł / 6 spotkań

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dotyczące szeroko pojętego tematu motywacji w procesie odchudzania, czyli jak tę motywację odnaleźć oraz utrzymać nawet kiedy łatwo nie będzie! Spotkania łączą w sobie ćwiczenia warsztatowe, dyskusje oraz mini-wykłady. Dzięki nim uzyskacie praktyczne umiejętności rozwiązywania konkretnych problemów, ponieważ przekazywana wiedza jest przede wszystkim „życiowa” – choć jednocześnie poparta naukowymi dowodami.

Co mnie motywuje...
Dotrzemy do rzeczywistych powodów, dla których uczestnicy chcą się odchudzać, czyli poszukujemy motywacji wewnętrznej.
A co demotywuje...
Przyjrzymy się „kosztom” związanym z odchudzaniem oraz określimy czego potrzebujemy aby sprostać trudnościom. Przymierzymy się do decyzji o odchudzaniu w oparciu o moduł 1 i 2.
Jedzenie to przyjemność!
Przyjemność w kontekście odchudzania jest najczęściej pomijaną kwestią – tymczasem jest ona nam niezbędna do wprowadzenia trwałych zmian. Razem nauczymy się jak „mieć frajdę” na diecie.
A co z ulubionym jedzeniem?
Nauczymy się, że ulubionego jedzenia nie warto odstawiać nawet podczas odchudzania oraz tego jak je połączyć z dietą aby nie zrujnować dotychczasowego wysiłku.
Trudne sytuacje
Będziemy mówić o wszystkich dietetycznych potknięciach i o tym dlaczego niepowodzenia są nieodłączną częścią procesu odchudzania. Nauczymy się wykorzystywać strategie radzenia sobie
z najtrudniejszymi sytuacjami.

Jak więc się zabrać za odchudzanie? Nauczymy się wyznaczać sobie realistyczne cele dietetyczne, możliwe do osiągnięcia w bieżącej sytuacji życiowej.


szczegóły i zapisy
Informacja Kulturalna, ul. Dąbrowszczaków 3
tel.: (89) 522 13 70,