XII ŚWIATOWE DNI BAJKI - Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie

25 maja 2018 10:30

Scena Staromiejska

ul. Stare Miasto 33

Opowiem Ci bajkę, jak kot palił fajkę, a kocica papierosa, upaliła kawał nosa!… Zapraszamy do wspólnego świętowania XII Światowych Dni Bajki. W programie m.in.: czytanie w komunikacji miejskiej, parada postaci bajkowych, animacje dla dzieci, bajkowe show sportowe, gry, zabawy – jak to mówią – sportowo-rekreacyjne, warsztaty z ilustratorem i pisarzem wierszy dla dzieci oraz koncert uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha. Andersen byłby zadowolony.

Świętować będziemy w wielu punktach naszego miasta: w Parku Centralnym, Kamienicy Naujacka, Przystani Żeglarskiej „Słoneczna Polana” i na Scenie Staromiejskiej.

Organizator: Stowarzyszenie Bajka, współorganizator: Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, partner: Warmiolandia, Szkoła Muzyczna Yamaha Olsztyn