Zlot Animatorów Warmii i Mazur

Jak co roku, po intensywnym i bardzo kulturalnym lecie nadchodzi czas na wrześniowy oddech, refleksję i małe rozprężenie…
Dla asów, jokerów i dam warmińsko-mazurskiej animacji oznacza to, oczywiście, ZLOT w Olsztynie!

Tak, mamy zaszczyt i ogromną radochę po raz czwarty już zaprosić Was do spotkania w gronie ludzi zaangażowanych w animację i edukację kulturową na Warmii i Mazurach.

Jak zwykle będziemy się mapować, duuużo rozmawiać, warsztatować, doświadczać, współuczestniczyć, współdziałać i po prostu współbyć.

Animatorki i Animatorzy Kultury z Warmii i Mazur, widzimy się 22-24 września na czwartej już odsłonie Zlotu. Tym razem tematem przewodnim staną się „pokoleniowe przepaście” i różnice generacyjne. Wiadomo, będziemy budować mosty!

Szczegółowy program Zlotu pojawi się niebawem, a dla przypomnienia zajrzyjcie, jak było w poprzednich latach:
– Zlot 2022
– Zlot 2021
– Zlot 2020

Jeśli czujecie klimat i odczuwacie palącą potrzebę udziału w tegorocznym Zlocie, wypełnijcie formularz zgłoszeniowy

Nabór trwa do 6 września. Niestety, liczba miejsc na Zlocie jest ograniczona, więc pewnie nie wszystkich z Was uda nam się zaprosić do Olsztyna. Obiecujemy jednak, że do 8 września skontaktujemy się, by poinformować o wyniku naboru.

Wydarzenie jest realizowane przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Do zobaczenia!