Usługi wynajmu

Usługi wynajmu

Amfiteatr im. Czesława Niemena

zobacz więcej

Amfiteatr im. Czesława Niemena znajduje się tuż przy zamku. Dzięki obiektowi w sezonie letnim Stare Miasto nieprzerwanie tętni życiem. Jest on główną sceną corocznego cyklu wydarzeń w ramach Olsztyńskiego Lata Artystycznego. Odbywają się tu koncerty i inne występy artystyczne, imprezy rozrywkowe, a nawet pokazy filmowe. Obiekt posiada profesjonalną, zadaszoną scenę, 1 300 miejsc siedzących i kompleks podziemnych pomieszczeń (m.in. sala kameralna, garderoby, bufet).

Pomieszczenia w Spichlerzu

zobacz więcej

Spichlerz Miejskiego Ośrodka Kultury to zabytkowy budynek położony w sercu olsztyńskiego Starego Miasta. W latach 70. XX wieku został zaadaptowany na potrzeby działalności kulturalnej.

Pomieszczenia w Kamienicy Naujacka

zobacz więcej

Kamienica Naujacka to najpiękniejszy secesyjny budynek w Olsztynie, który w 2008 roku został odnowiony i zaadaptowany na potrzeby Miejskiego Ośrodka Kultury. Zachowało się w nim wiele elementów dawnego wyposażenia, takich jak: kuchnia węglowa na II piętrze, kryształowa markiza na parterze, dwa zabytkowe witraże w dolnych kondygnacjach, witrażowe drzwi rozkładane czy oryginalna stolarka drzwiowa i okienna. Warto też zwrócić uwagę na figurkę drewnianego smoka, stanowiącą ozdobę balustrady schodów na parterze. Odwiedzających wita mozaikowy napis „Salve” przed frontowymi drzwiami.

Pomieszczenia w Muzeum Nowoczesności

zobacz więcej

W budynku dawnego Tartaku Raphaelsohnów (1884) mieści się od 2014 roku Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „Muzeum Nowoczesności” MOK, zajmujące się historią rozwoju cywilizacyjnego Warmii i Mazur w XIX i XX w. Muzeum jest placówką o charakterze edukacyjnym i naukowo-badawczym. Wystawa stała złożona jest z ponad trzydziestu działów tematycznych zawierających informacje na temat budownictwa, rozwoju miast, przemysłu i maszyn oraz inżynierii miejskiej ze szczególnym uwzględnieniem zmian, które miały miejsce w drugiej połowie XIX w.

Regionalny Program Operacyjny

Projekt i realizacja: artneo.pl

newsletter

zapisz się do newslettera