Stwórz swój własny strój i instrument, by w finale zagrać koncert z profesjonalnym muzykiem. Zostań gwiazdą rapu!

Zapraszamy dzieciaki w wieku 7-15 lat na hip-hopowe, artystyczne warsztaty interdyscyplinarne, podczas których będziemy starali się rozbudzić w najmłodszych pasję do tego fascynującego gatunku muzycznego.
W programie warsztatów: krótka historia rapu, malowanie koszulek, rapowe pseudonimy, tworzenie instrumentów recyklingowych, ponadto dużo o rymach, coś o bitach i rytmie!
Całość zwieńczy absolutny hit: wspólny koncert dzieciaków z towarzyszeniem artysty dla mieszkańców Jarot! Naszym gościem będzie Mateo.

Projekt #autobuskultury nie jest kierowany do grup kolonijnych oraz innych grup zorganizowanych.

Zajrzyj też: mok.olsztyn.pl/projekty/autobuskultury