wstęp
wolny

Informacja Kulturalna
ul. Dąbrowszczaków 3
(wejście od ul. Mrongowiusza)
tel.: (89) 522 13 70

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Robaki to podobno żywieniowa przyszłość: tanie w hodowli, odporne na warunki, wysokobiałkowe, a do tego – według znawców – smaczne. Czy to możliwe, że za kilka lat na dźwięk słowa „robak” poczujemy ssanie w żołądku zamiast wzdrygnięcia wstrętu?

Projekcją filmu "Robaki" Andreasa Johnsena rozpoczynamy nowy cykl: "FILMOWY SPICHLERZ"! Spotkania będą odbywały się co miesiąc, zawsze w trzeci czwartek miesiąca (łatwo zapamiętać hasłem "trzy czwarte") w sali na III piętrze Spichlerza. Filmy – głównie dokumentalne – będą poruszały aktualne problemy, ważne, nierzadko kontrowersyjne.

W luźnej, nieformalnej atmosferze, przy kawie, herbacie i przekąsce, rozparci na fotelach, krzesłach, pufach i podłogowych poduchach, będziemy oglądali, dyskutowali, zastanawiali się.
Na pierwszy ogień: dyskusja z udziałem prof. Stanisław Czachorowski (biolog, entomolog, ekolog i popularyzator nauki) oraz Alicją i Tomaszem Derdoń (właściciele Kawiarnia "Moja" Dąbrowszczaków). A na deser absolutny hit dla odważnych: ciastka z robakami!

Jesteście na to gotowi?