wstęp
wolny

Informacja Kulturalna
ul. Dąbrowszczaków 3
(wejście od ul. Mrongowiusza)
tel.: (89) 522 13 70

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Nie chcemy rozmawiać o naszym światopoglądzie, filozofii, religii czy psychologii, tylko o śmierci jako elemencie życia (jakkolwiek to brzmi), z którym po prostu mamy do czynienia – podobnie jak z narodzinami, zmianą pracy, czy przeprowadzką. Temat ten często spada na nas dopiero, gdy przestaje bić serce bliskiego i wtedy wiele spraw załatwiamy spontanicznie, we mgle, bez dołożenia staranności czy uważności.

W ramach spotkania chcielibyśmy skoncentrować się na oswojeniu praktycznego aspektu śmierci, uzyskać praktyczną wiedzę o stroju, pisaniu na szarfie, kwiatach, kondolencjach, przemowach, dzieciach na pogrzebie, stypie, itp., ale przede wszystkim porozmawiać o tym, o czym po prostu zawczasu nie wypada mówić, żeby przypadkiem "nie zapeszyć".

Spotkanie poprowadzi Adam Jarczyński, partner w Polskiej Akademii Protokołu i Etykiety, współzałożyciel Fundacji TAKTowni. Zawodowo związany z etykietą biznesową i savoir-vivre, a także PR oraz brandingiem. Autor książek dla dorosłych oraz dzieci.Swoją pasją dzieli się na platformie dobremaniery24.pl