wstęp
wolny
szczegóły
Informacja Kulturalna
ul. Dąbrowszczaków 3
(wejście od ul. Mrongowiusza)
tel.: (89) 522 13 70
infokamienica@mok.olsztyn.pl
To metafora podróży w czasie i przestrzeni, która prowadzi w głąb własnej wyobraźni. Podejmujemy ją nieświadomie każdego dnia, poszukując wartości i dociekając sensu istnienia. Podróżując doświadczamy, poznajemy, pokonujemy słabości, a potem nigdy nie pozostajemy już tacy sami. Zderzają się tu nowe doświadczenia z refleksją nad przemijaniem. Wędrówka poza czasem pozwala spełnić swe marzenia, stać się na chwilę kimś innym. To moment, w którym możemy się zatrzymać i dostrzec drugiego człowieka obok nas.
Istotą podróży jest droga, a nie dotarcie do celu.
Fantazyjna opowieść utrzymana jest w malowniczej stylistyce steampunk, łączącej styl retro z fantastyką naukową. Teatr ruchu, pantomima, taniec i elementy nowego cyrku w połączeniu z muzyką graną na żywo składają się na ekspresyjne widowisko.
Spektakl został przygotowany we współpracy z Miastem Stołecznym Warszawą.
Premiera: 2014
Reżyseria: Agnieszka Musiałowicz i zespół
Scenografia: Tomasz Musiałowicz, Hektor Werios
Muzyka: Dominik Strycharski / vocal performance i Grzegorz Szyma / DJ
Produkcja: Teatr Akt
Występują: Marta Suzin, Karolina Banaszek, Agnieszka Musiałowicz, Janusz Porębski, Marek Kowalski, Tomasz Musiałowicz, Krzysztof Skarżyński, Maciej Czarski
Cały program Olsztyńskiego Festitiwalu Teatrów Ulicznych znaduje się 👉 TUTAJ 👈