bilety

wstęp
wolny - zapisy na stronie

Informacja Kulturalna
ul. Dąbrowszczaków 3
(wejście od ul. Mrongowiusza)
tel.: (89) 522 13 70

facebook wydrukuj zgłoś błąd

Żyjemy w coraz bardziej plastikowym świecie i sami stajemy się coraz bardziej plastikowi – ostrzyknięci botoksem, naciągnięci złotymi nićmi, udoskonaleni implantami.  Co zatem w swoim osobistym testamencie może przekazać każdy z nas? Co zrobić, aby ofiarowanie serca nie było tylko pustym gestem na Facebooku i Instagramie? Odpowiedź przynosi transplantologia. W czasie warsztatów uczestnicy będą projektować rozwiązania służące zwiększeniu liczby przeszczepów na Warmii i Mazurach oraz ułatwiające podjęcie decyzji o zostaniu dawcą organów do przeszczepu.

Prowadzący: Małgorzata i Piotr Wasyluk – pasjonaci designu 4.0 i zwolennicy projektowania skupionego na człowieku, praktycy service design, tropiciele trendów i ich wykorzystania w projektowaniu skutecznych rozwiązań problemów społecznych, moderatorzy design thinking i procesów kreatywnych.


Na warsztat obowiązują zapisy (warsztaty odbywają się również na UWM, należy wybrać datę 13.10. żeby uczestniczyć w imprezie przy MOK) pod adresem https://evenea.pl/event/transplantjam/

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich.