wolny.

szczegóły

Nabieramy prędkości, emitując kulturowe feromony od Szpitala Miejskiego po pływalnię UWM! Filmowy Trzepak Rządzi, warsztat tworzenia ogródka miejskiego z Agnieszką Maliną Pszonak, harce literacko-plastyczne oraz postimpresjonizm: w poszukiwaniu własnego stylu!

Akademia Młodych Twórców

Akademia Młodych Twórców, czyli sztuka XX wieku bez tajemnic to cykl warsztatów, przedstawiających najważniejsze kierunki sztuki nowej. Naszą podróż zaczniemy od ekspresjonistycznych poszukiwań, żeby krętą drogą przez kanciaste labirynty kubizmu, organiczne i nieorganiczne szlaki abstrakcji dojść do ostrego, dadaistycznego zakrętu i zadać sobie pytanie, czym w ogóle jest sztuka? Udowodnimy, że twórczość ma niejedno oblicze i spróbujemy zrozumieć, dlaczego coś, co z pozoru wydaje się proste-wielką sztuką jest!

UWAGA: Projekt nie jest skierowany do grup zorganizowanych.