Wstęp wolny.

szczegóły

Nabieramy prędkości, emitując kulturowe feromony od Szpitala Miejskiego po pływalnię UWM! Filmowy Trzepak Rządzi, warsztat tworzenia ogródka miejskiego z Agnieszką Maliną Pszonak, harce literacko-plastyczne oraz postimpresjonizm: w poszukiwaniu własnego stylu!

Dzięki zmysłom jesteśmy w stanie poznać otaczający nas świat. Dzięki nim odczuwamy przyjemność i to one ostrzegają nas przed niebezpieczeństwem. Uczestnicy naszych interdyscyplinarnych warsztatów m.in. wykształcą pamięć wzrokową, pobudzą ciekawość poznawczą i rozwiną wrażliwość dotykową. Zmysły piękne i niebezpieczne bywają. Są pierwszym przewodnikiem po świecie, lecz nieumiejętnie wykorzystywane mogą prowadzić nas na manowce.

Zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat

#AUTOBUSKULTURY NA PODGRODZIU! Zobacz, co robimy w tym tygodniu!

12.07 PT – Akademia Młodych Twórców, czyli sztuka XX wieku bez tajemnic: postimpresjonizm – w poszukiwaniu własnego stylu

UWAGA: Projekt nie jest skierowany do grup zorganizowanych.