wolny.

szczegóły

Nabieramy prędkości, emitując kulturowe feromony od Szpitala Miejskiego po pływalnię UWM! Filmowy Trzepak Rządzi, warsztat tworzenia ogródka miejskiego z Agnieszką Maliną Pszonak, harce literacko-plastyczne oraz postimpresjonizm: w poszukiwaniu własnego stylu!

Wasze didżitalowe dzieciaki pewnie wiedzą już doskonale, jak synchronizować dane i tworzyć kopie zapasowe systemu. Ale czy w smartfonowym świecie nie gubią przy okazji czegoś bardzo ważnego? Jako alternatywę dla elektroniki proponujemy warsztaty, które przeniosą dzieci do świata baśni, podań i legend warmińskich. To będzie wspaniała okazja, żeby nie zabijać dziecka w dziecku. Przeciwnie: żeby je wzmacniać i przedłużać okres dziecięcego zadziwienia światem. Żeby zaplątać się sznurkiem, wymazać farbą i oddać twórczym aktywnością na świeżym powietrzu.

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat.

#AUTOBUSKULTURY NA PODGRODZIU! Zobacz, co robimy w tym tygodniu!

10.07 ŚR – Agnieszka Malina Pszonak: permakulturowy warsztat tworzenia ogródka miejskiego

11.07 CZ – Harce literacko-plastyczne

12.07 PT – Akademia Młodych Twórców, czyli sztuka XX wieku bez tajemnic: postimpresjonizm – w poszukiwaniu własnego stylu