szczegóły

Z piskiem opon parkujemy na Starym Mieście, rozładowując artystyczne rekwizyty magii. Na dobry początek: Trzepak Rządzi z kinem plenerowym, Ola Rajska z warsztatami storytellingu, warsztaty teatralne z Białym Teatrem, Paweł Szymański z Akademią Bluesa i ekspresjonizm w Akademii Młodych Twórców!
AKADEMIA BLUESa!
Stwórz swój własny strój i instrument, by w finale zagrać koncert z profesjonalnym muzykiem. Zostań gwiazdą bluesa!  Zapraszamy dzieciaki na bluesowe, artystyczne warsztaty interdyscyplinarne, podczas których będziemy starali się rozbudzić w najmłodszych pasję do tego fascynującego gatunku muzycznego. W programie warsztatów: krótka historia bluesa, malowanie koszulek, bluesowe pseudonimy, warsztaty językowe, kufer strojów i tworzenie bluesowych instrumentów recyklingowych! Całość zwieńczy absolutny hit: wspólny koncert dzieciaków z towarzyszeniem artysty na scenie staromiejskiej! Naszym gościem będzie Paweł Szymański.

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat.

Zobacz, co jeszcze zaplanowaliśmy w tym tygodniu!

5.07 PT – Akademia Młodych Twórców, czyli sztuka XX wieku bez tajemnic.

UWAGA: Projekt nie jest skierowany do grup zorganizowanych.