szczegóły

Kolejny przystanek kulturowej rajzy. Na Pojezierze przywieziemy filmowy Trzepak, koncerty zespołów Sonbird i VHS, akademię reggae z Lonely Tree Soundsystem oraz skubizujemy świat w Akademii Młodych Twórców!

Stwórz swój własny strój i instrument, by w finale zagrać koncert z profesjonalnym muzykiem. Zostań gwiazdą reggae! Zapraszamy dzieci w wieku 7-15 lat.

Zapraszamy dzieciaki w wieku 7-15 lat na artystyczne warsztaty interdyscyplinarne w klimacie reggae, podczas których będziemy starali się rozbudzić w najmłodszych pasję do tego fascynującego gatunku muzycznego.
W programie warsztatów: krótka historia reggae, malowanie koszulek i tworzenie instrumentów recyklingowych!
Całość zwieńczy absolutny hit: wspólny koncert dzieciaków z towarzyszeniem artysty dla mieszkańców osiedla! Naszym gościem będzie Lonely Tree Soundsystem.

UWAGA: Projekt nie jest skierowany do grup zorganizowanych.

26.07 PT – Akademia Młodych Twórców, czyli sztuka XX wieku bez tajemnic: kubizm – kubizujemy świat