szczegóły

Nie mogło nas zabraknąć za torami, ziemi ekscentryków i pisarzy! Tu Trzepak rządzi w filmowym wydaniu retro, warsztaty tworzenia opowieści z Katarzyną Enemuo, działania z Białym Teatrem, unikatowe warsztaty foto Mateusza Kopacza oraz stawanie się fowistycznym obrazem!

Cykl pt. "Trzepak rządzi" to spotkania, których głównym celem jest zachowanie przy życiu i upowszechnianie dawnych zabaw i gier podwórkowych stanowiących nieformalną, a przez to bliską i autentyczną część naszej kultury.

Przywołując zapomniane gry, zabawy i tradycję wspólnego spędzania czasu, chcemy zachęcić do zainteresowania obyczajami naszego regionu, obudzić wspomnienia z dzieciństwa, które mogą stanowić pierwszy krok na drodze integracji społecznej
Pragniemy również promować  ideę spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Zapraszamy całe rodziny.

UWAGA: Projekt nie jest skierowany do grup zorganizowanych.

16.07 WT – Kasia Enemuo: warsztaty tworzenia opowieści

17.07 ŚR – Biały Teatr: warsztaty teatralne

18.07 CZ – Mateusz Kopacz: warsztaty foto

19.07 PT – Akademia Młodych Twórców, czyli sztuka XX wieku bez tajemnic: fowizm – stajemy się obrazem

#AUTOBUSKULTURY NA ZATORZU: TRZEPAK RZĄDZI!