szczegóły

Nie mogło nas zabraknąć za torami, ziemi ekscentryków i pisarzy! Tu Trzepak rządzi w filmowym wydaniu retro, warsztaty tworzenia opowieści z Katarzyną Enemuo, działania z Białym Teatrem, unikatowe warsztaty foto Mateusza Kopacza oraz stawanie się fowistycznym obrazem!

Ideą zajęć z podstaw fotografii jest rozwijanie zainteresowań artystycznych. Mimo szalonego postępu technologicznego – od pierwszego utrwalonego zdjęcia na płycie szklanej w 1827 do aparatów cyfrowych, to idea wykonywania zdjęć pozostała ta sama – utrwalanie najważniejszych wydarzeń z życia ludzi.
Nasze warsztaty fotograficzne to wspaniała propozycja dla dzieci i młodzieży, chcących rozwinąć swoją wyobraźnię poza dotychczasowe horyzonty. W programie m.in. :
- Zdjęcia przy Foto - Stand
- Przegląd aparatów analogowych oraz cyfrowych
- Film poklatkowy
- Wprowadzenie w świat "Makro" fotografii
- Zdjęcia błyskawiczne
- Foto-budka
- zamrażanie ruchu

Zapraszamy dzieciaki od 10 roku życia

UWAGA: Projekt nie jest skierowany do grup zorganizowanych.

19.07 PT – Akademia Młodych Twórców, czyli sztuka XX wieku bez tajemnic: fowizm – stajemy się obrazem

#AUTOBUSKULTURY NA ZATORZU: WARSZTATY FOTO