bilety

frontalcortex.pl
facebook.com/frontalcortex.band

PILNE!
Z przykrością informujemy, że dzisiejszy koncert Electric Light Orchestra Classic - Phil Bates and Band nie odbędzie się z przyczyn od nas niezależnych. Koncert zostaje przeniesiony na poniedziałek, 8 lipca na godz. 20:30.
Zespół nie dojedzie dziś na miejsce z powodu burz i odwołanych lotów. Muzycy utknęli na lotnisku w Zurichu i pomimo dołożonych wszelkich starań z poszukiwaniem innych połączeń nie są w stanie dotrzeć do Olsztyna na czas.
Bilety na dzisiejszy koncert zachowują ważność i upoważniają do wstępu na przeniesiony na poniedziałek koncert. Jednocześnie informujemy, że możliwy jest zwrot zakupionych biletów - w stoisku biletowym amfiteatru, dziś od godz. 19:00.Za utrudnienia bardzo przepraszamy.W sprawie zwrotów biletów można też kontaktować się na adres:

Electric Light Orchestra to brytyjska mega grupa działająca w latach 70. i 80. XX wieku, jeden z największych zespołów w historii muzyki. Przeboje ELO zna cały świat. Projekt Electric Light Orchestra Classic został powołany do życia przez Phila Batesa, dawnego członka Electric Light Orchestra part II oraz lidera The Orchestra. Ten brytyjski wokalista, gitarzysta i producent muzyczny współpracował z takimi gwiazdami jak: Fleetwood Mac, Deep Purple, Black Sabbath, Boston czy Robert Plant. Wielu krytyków podkreśla, że to właśnie głos Phila i jego niezwykła osobowość sceniczna sprawiają, że można poczuć się jak na koncercie z najlepszych lat ELO. Dzięki najwyższej klasy muzykom, którzy tworzą projekt, widzowie wyruszą w podróż do świata szalonych rytmów rock and rolla i największych przebojów legendarnej formacji.

Support: Frontal Cortex

Emocjonalne przestrzenie, po których porusza się olsztyński Frontal Cortex, budują atmosferę przesiąkniętą fenomenalną wyobraźnią muzyczną i post-metalowym żarem. Jesteśmy przekonani, że przyszłość należy do nich. Strach pomyśleć, dokąd może zajść formacja, która nagrała TAKI debiut!

Skład Frontal Cortex:
Grzegorz Gołaszewski – wokal, gitara basowa