Koszt: 70 zł / 4 spotkania

szczegóły

Podczas zajęć malarstwa spontanicznego prowadzonych przez Kamę Nadolską nauczymy się wyrażać emocje poprzez malarstwo. Cykl czterech dwugodzinnych spotkań dla dzieci (13:00-15:00) i dorosłych (16:30-18:30) pozwoli otworzyć się na eksperymenty i zajrzeć w głąb siebie.
Zapraszamy na wakacyjne spotkania z malarstwem i rysunkiem w MOK. Spotkania stanowią przestrzeń do wyrażania siebie poprzez malarstwo. Przede wszystkim odkrywania swojej wrażliwości. Będziemy angażować wszystkie zmysły w poszukiwaniu własnej ekspresji artystycznej. Eksperymentujemy i doświadczamy. Nieskrępowanie. Bez oceniania i krytyki.
Warsztaty opierają się na realizacji i odkrywaniu własnej ekspresji malarskiej, poznawaniu nowych środków wyrazu artystycznego. Każde spotkanie posiada temat, jednak interpretacja jest zależna od uczestników i ich wizji.

Grupa dzieci/młodzieży w wieku 12-16 lat (min. 8 – max. 15 osób) spotyka się w cztery środy lipca (10, 17, 24, 31 lipca) w godz. 13:00-15:00.
Grupa dorosłych (powyżej 16 r.ż.) (min. 8 – max. 15 osób) spotyka się w cztery środy lipca (10, 17, 24, 31 lipca) w godz. 16:30-18:30.
Zajęcia odbędą się w pracowni plastycznej MOK lub – w zależności od pogody – w plenerze.
Cena 70 zł / 4 spotkania

Materiały: każdy uczestnik przynosi na zajęcia własne materiały, w zależności od techniki jaką będzie się posługiwał. Mogą to być: farby akrylowe, farby akwarele, farby olejne, kredki, flamastry, cienkopisy.

Zapisy i opłata za udział w warsztatach w Informacji Kulturalnej MOK, ul. Dąbrowszczaków 3 (wejście od ul. Mrongowiusza).