Wstęp wolny.

szczegóły

Znacie? To posłuchajcie! Koryfeusze olsztyńskich scen pubowych w kowerowej nawałnicy. W setliście: tańce, hulanka, swawola i puszczanie oka do rokendrolowej klasyki.Avarias Brigade to trzech zwariowanych facetów: Paweł „Welon” Grzywacz, Aleksander „Olas” Ostrowski i Adam Stelmach, którzy świetnie odnajdują się w klimatach rockowych ale nie tylko. Nie są im obce żadne aranżacje. Grają ze sobą również w innych składach muzycznych, ale w tym czują się jak ryba w wodzie.

Wiadomo, Stare Miasto to wizytówka stolicy Warmii. Dlatego bez skrupułów odbieramy je świątyniom pieniądza, przywracając należny sercu Olsztyna kulturowy puls. W lipcu i sierpniu, cyklem cotygodniowych koncertów na Scenie Staromiejskiej dajemy najszlachetniejszy z możliwych pretekst, aby dać się zagarnąć (ponad)lokalnej, muzycznej fieście: od bluesa, przez rock po szanty. Bezpretensjonalna atmosfera, energetyczne kapele. Przed nami kolejny sezon z Muzycznym Sercem Olsztyna. Otwarcie należy do Avarias Brigade!

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

STARÓWKA MUZYCZNE SERCE OLSZTYNA: AVARIAS BRIGADE