wolny.

szczegóły

Jezioro Długie to obowiązkowy punkt olsztyńskich ekskursji. Tworzy uniwersalną przestrzeń, w której spotykają się i refleksyjni relaksowicze, i temperamentni wyczynowcy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotkali się również miłośnicy sztuki. Spacerowa promenada powiedzie młodych i starych wprost w objęcia twórczych warsztatów, koncertów i spektakli. W tym być może najbardziej malowniczym zakątku miasta sztuka i natura stanowią nader udany mariaż.

Nad Długim zdrowo zarechoczą już nie tylko żaby! Spokojną zazwyczaj toń wzburzy joga śmiechu, warsztaty pantomimy, parada kuglarska, Biały Teatr z Leśmianem i kolorowe aktywności dla dzieci. Rozpuk gwarantowany!

Program:

😂 16:30 – Yoga śmiechu – Ewa Cichocka – dla dorosłych, młodzieży

😂 17:00 – Dominik Chowaniec Rymowaniec Pisaniec – warsztaty dla dzieci – warsztat literacko plastyczny

😂 17:30 – warsztaty pantomimy – Mateusz Kowalski – dla dorosłych, młodzieży. Pantomima na wesoło

😂 19:00 – Olsztyński Teatr Uliczny – spektakl – „Poznajcie Franka!” – dla rodzin z dziećmi, dla dzieciaków
"Co się stało, to się nie odstanie - głoszą stare hasła. Ale z czasem wszystko się naprawia. Tylko jest inaczej. Spektakl traktujący o sile przyjaźni, o przewrotnej relacji między dwójką bohaterów trwającej mimo różnic - nie tylko tych gabarytowych. O tym, że nieraz podejmujemy złe decyzje i nie jest łatwo je potem wszystkie odkręcić - wnet trzeba się nieźle nagimnastykować i nagłówkować, żeby móc ocalić to, co ważne."

😂 20:00 – Biały Teatr – „Półpieśni” – wiersze Leśmiana – raczej dla dorosłych, do śmiechu

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

Tu nas znajdziecie

ALE SZTUKA! NAD DŁUGIM! ALE ŚMIECH!