wolny.

szczegóły

Jezioro Długie to obowiązkowy punkt olsztyńskich ekskursji. Tworzy uniwersalną przestrzeń, w której spotykają się i refleksyjni relaksowicze, i temperamentni wyczynowcy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotkali się również miłośnicy sztuki. Spacerowa promenada powiedzie młodych i starych wprost w objęcia twórczych warsztatów, koncertów i spektakli. W tym być może najbardziej malowniczym zakątku miasta sztuka i natura stanowią nader udany mariaż.

Nad Długim zdrowo zarechoczą już nie tylko żaby! Spokojną zazwyczaj toń wzburzy joga śmiechu, warsztaty pantomimy, parada kuglarska, Biały Teatr z Leśmianem i kolorowe aktywności dla dzieci. Rozpuk gwarantowany!

Program:

😂 16:00 – Yoga śmiechu – Ewa Cichocka – dla dorosłych, młodzieży
😂 17:00 – Dominik Chowaniec Rymowaniec Pisaniec – warsztaty dla dzieci – warsztat literacko plastyczny
😂 18:00 – warsztaty pantomimy – Mateusz Kowalski – dla dorosłych, młodzieży. Pantomima na wesoło
😂 19:00 – Olsztyński Teatr Uliczny – spektakl – „Poznajcie Franka!” – dla rodzin z dziećmi, dla dzieciaków
😂 20:00 – Biały Teatr – „Półpieśni” – wiersze Leśmiana – raczej dla dorosłych, do śmiechu

Projekt realizowany ze środków finansowych Gminy Olsztyn w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

Tu nas znajdziecie