szczegóły

Wielka płyta zatętni mobilną kulturą! Przywieziemy wam plenerowe kino na Trzepaku, warsztaty foto, Olę Rajską z warsztatami storytellingu oraz wizje surrealisty!

Ideą zajęć z podstaw fotografii jest rozwijanie zainteresowań artystycznych. Mimo szalonego postępu technologicznego – od pierwszego utrwalonego zdjęcia na płycie szklanej w 1827 do aparatów cyfrowych, to idea wykonywania zdjęć pozostała ta sama – utrwalanie najważniejszych wydarzeń z życia ludzi.

Nasze warsztaty fotograficzne to wspaniała propozycja dla dzieci i młodzieży, chcących rozwinąć swoją wyobraźnię poza dotychczasowe horyzonty. W programie m.in. :

- Zdjęcia przy Foto - Stand

- Przegląd aparatów analogowych oraz cyfrowych

- Film po-klatkowy

- Wprowadzenie w świat "Makro" fotografii

- Zdjęcia błyskawiczne

- Foto-budka

-zamrażanie ruchu

Zapraszamy dzieciaki od 10 roku życia

UWAGA: Projekt nie jest skierowany do grup zorganizowanych.

14.08 ŚR – Ola Rajska z Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski: warsztaty storytellingu

16.08 PT – Akademia Młodych Twórców, czyli sztuka XX wieku bez tajemnic: wizja surrealisty