szczegóły

Wielka płyta zatętni mobilną kulturą! Przywieziemy wam plenerowe kino na Trzepaku, warsztaty foto, Olę Rajską z warsztatami storytellingu oraz wizje surrealisty!

Poszukiwacze! Podczas naszego spotkania będziemy poszukiwać historii zamkniętych w pozornie zwyczajnych przedmiotach. Czy zwykły kamień, albo znaleziony guzik może skrywać jakąś opowieść? Przekonajmy się! Z tych tajemniczych przedmiotów stworzymy wspólnie własną galerię sztuki. Galerię niezwykłą, bo w autobusie!

Aleksandra Rajska - psycholożka, pedagożka teatru, edukatorka, aktorka. Współpracowała z kilkoma teatrami min. Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, Teatrem Ateneum w Katowicach, Teatrem Dzieci Zagłębia w Będzinie czy Lubuskim Teatrem w Zielonej Górze, tworząc programy i działania edukacyjne. Obecnie pracuje w Dziale Edukacji i Upowszechniania w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, gdzie prowadzi autorskie warsztaty i cykle edukacyjne.

Zapraszamy dzieci od 8 roku życia.

UWAGA: Projekt nie jest skierowany do grup zorganizowanych.

16.08 PT – Akademia Młodych Twórców, czyli sztuka XX wieku bez tajemnic: wizja surrealisty